wtorek, 9 czerwca 2015

Wyniki Pajęczynowego konkursu z Anną Sokalską!

Baner konkursowy autorstwa Dawida Wiącka

Pierwszy pajęczynowy konkurs już za nami! Ja wczoraj dostałem wyniki od Ani, a dziś zapraszam Was do poznania zwycięzców!No to zobaczcie kogo wybrała Ania!:
Dziękuję za wszystkie pytania! Bardzo się cieszyłam widząc, jak przybywają kolejne!  Niektóre były naprawdę  nietypowe i frapujące. Spośród dwunastu osób z trudem wybrałam cztery, które - jak sadzę - sprowokowały mnie do najciekawszych odpowiedzi ;) Byli to: Mała Pisareczka, Gemma, Aoki i Emilka Z. Dalej musiałam losować - nie potrafiłam się zdecydować! Los wybrał... Małą Pisareczkę! Gratuluję i mam nadzieję, że "Na psa urok" zauroczy! 

Ze swojej strony powiem, że drugie miejsce zostało przyznane Pani ukrywającej się pod nickiem Emilka Z. Gratuluję obydwojgu zwycięzcom! I jeszcze dziś na pewno odezwę się na maila!

I tak na koniec dodam, że Wasz wywiad z Anią ukaże się za dwa tygodnie jako drugi w nowym cyklu na blogu! Warto czekać! Ania się w nim na prawdę rozpisała i każdemu z Was szczegółowo odpowiedziała!

4 komentarze:

 1. Niestety przyjdzie mi jeszcze poczekać, zanim przeczytam tą książkę.
  Gratuluję zwyciężczyni :)
  PS. Czekam na wywiad :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wywiad będzie naprawdę długi!! A co do kolejnej szansy już niedługo na blogu kolejny konkurs tym razem do wygrania będą Łzy Diabła :)

   Usuń
 2. Tak blisko... :D No nic, gratuluję Zwycięzcom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję :D
  Będę oczekiwała wywiadu z niecierpliwością ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...