poniedziałek, 14 marca 2016

Pajęczynowy konkurs z Marcinem Brzostowskim! Zakończony!


Dziś na blogu kolejny konkurs! Tym razem mam dla Was jeden egzemplarz książki Marcina Brzostowskiego – „Złote spinki Jeffreya Banksa". Książka, która przypadnie do gustu każdemu kto lubi kryminały z wielką ilością satyry.

A co trzeba zrobić? To proste! Wystarczy wymyślić maksymalnie dwa pytania do Marcina. Nie ważne czy czytałaś/eś Jego książki, masz pomysł na ciekawe, zaskakujące pytanie, napisze je w komentarzu pod tym postem! Po zakończeniu czasu, Marcin wybierze zwycięską osobę.
Co można wygrać?

Książkę, "Złote Spinki Jeffreya Banksa", której to właśnie Pajęczyna patronuje!
Jeśli jesteście ciekawi, o czym jest zapraszam Was do mojej recenzji "Złotych Spinek (http://ksiazkiwpajeczynie.blogspot.com/2016/02/zote-spinki-jeffreya-banka.html)".

Lub zerknijcie na jej opis:
"Złote spinki Jeffreya Banksa” – to powieść gangsterska (kryminał), której akcja rozgrywa się we współczesnym Londynie. Ukazuje perypetie trzech głównych bohaterów: ministra spraw wewnętrznych, Jeffreya Banksa, szefa londyńskiego podziemia, Ezekiela Horna oraz jednego z jego wiernych żołnierzy, Frankiego Turbo. Co faktycznie łączy naszych bohaterów, jak wyglądają mafijne porachunki oraz do czego jest zdolna dziewczyna gangstera, niech przekona się sam Czytelnik."

Jeżeli chcecie przypomnieć sobie kim jest Marcin, to zapraszam Was do mojego wywiadu: http://ksiazkiwpajeczynie.blogspot.com/2015/06/wywiad-z-marcinem-brzostowskim.html

 • Organizatorem   nagród w "Konkursie z Marcinem" jest autor bloga Książki w Pajęczynie, a sponsorem Marcin Brzostowski, który przekazał egzemplarz swojej książki.
 • Nagrodą w konkursie jest nowy egzemplarz książki. Osoba, która zajmie drugie miejsce jeśli wyrazi swoją chęć, otrzyma ode mnie pakiet zakładek niespodzianek.
 • Konkurs trwa w dniach 14.03.2015 - 28.03.2015 (do 23:59).  Po tym czasie, Marcin wybierze zwycięzcę. Wyniki konkursu pojawią się w ciągu tygodnia od jego zakończenia.
 • Jeśli zwycięzca nie zgłosi się po wygraną w przeciągu 7 dni, nagroda przechodzi na osobę kolejną.
 • W konkursie warunkiem uczestnictwa jest posiadanie adresu na terenie Polski, na który będzie mogła zostać wysłana nagroda.
 • Miło mi będzie, jeśli udostępnicie informację o konkursie i post konkursowy na Facebooku, jednak nie jest to wymóg konieczny.
 • Każdy uczestnik konkursu może zadać maksymalnie dwa dowolne pytania. Pod odpowiedziami prosiłbym o podanie również adresu mail, bym potem mógł się łatwiej skontaktować z zwycięzcą. 
 • Zakazane jest używanie wyrazów potocznie uważanych za obraźliwe.
 • Wygra osoba, której chociaż jedno z pytań wyda się Marcinowi najciekawsze. Z wybranych pytań zostanie stworzony wywiad, który już niedługo pojawi się na blogu.  

6 komentarzy:

 1. 1. Czy w Pańskim życiu, sytuacje typowo pechowe wpłynęły na to, jaką osobą jest Pan teraz?
  2. Wydaje się, że w dzisiejszych czasach ebooki zastąpiły tradycyjną książkę, a i tak Polacy czytają coraz mniej. Czy istnieje jakaś recepta na poprawienie tego stanu?

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Jak wygląda Twój typowy dzień pracy nad książką? Bierzesz wolne od wszystkiego, a może piszesz tylko w określonych porach?

  2. Jakie są Twoje plany na następną książkę?

  3. Czy jest jakiś gatunek, który jako autor omijasz i omijać planujesz naprawdę szerokim łukiem?

  4. Jak powstał pomysł napisania "Złotych spinek Jeffreya Banksa"? Nagły blask, czy idea dojrzewała, dodawałeś kolejne elementy?

  Ponieważ posiadam swój egzemplarz, zgłaszam poza konkursem.

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Czy wyobrazal Pan sobie kiedyś swoją śmierć/pogrzeb, zastanawial sie nad ostatnim garniturem i wyliczal obecnych na stypie gości?
  2. Czy według Pana w dzisiejszych czasach istnieje cos takiego jak zawód pisarza, skoro książki piszą wszyscy o wszystkim?
  Pozdrawiam: chalcarzkarolina@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. 1) Zapewne ma Pan przyjaciółkę Wenę. Jaka ona jest?
  2) Czym jest dla Pana SŁOWO?

  Pozdrawiam,
  martucha180@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. 1) Czy według Pana gangster może iść do nieba?
  2) Kto jest Pana mentorem?
  Ania_0970@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...